O hotelu

Sport hotel se nachází v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7 km západně od Jáchymova. Přímo v obci je lyžařský vlek, který je součástí nově otevřeného skiareálu Plešivec, který nabízí perfektně upravené sjezdovky, 3 nové moderní 4sedačkové lanovky, 100% zasněžování, dětský park, ski půjčovny včetně servisu, lyžařskou školu a bezplatné parkoviště.

V okolí hotelu jsou ideální terény pro běžkaře (Pernink, Boží Dar, Klínovec) s možností napojení na Krušnohorskou magistrálu. Pro letní měsíce jsou zde tenisové kurty a možnost pěších výletů nebo cyklostrasy.

Sport hotel Abertamy je ideálním místem pro trávení:

  • zimní i letní dovolené
  • sportovní soustředění a školy v přírodě
  • firemní setkání, teambuildingové akce
  • oslavy narozenin, výročí i svatby

Sport hotel Abertamy nabízí ubytování v 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, TV a WiFi, které je k dispozici v celém hotelu. Možnost přistýlky je samozřejmostí. K dispozici je úschovna lyží, sauna a whirpool. Možností je i pronájem multifunkční haly v Perninku, který je vzdálený od hotelu 1 km. Parkování v areálu hotelu zdarma.

Stylová restaurace s celkovou kapacitou 40 míst nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Možnost posezení v pivnici a v restauraci s dětským koutkem.